Obavijest - organizacija nastave od ponedjeljka, 12. travnja
Autor: Patrik Fabijanić, 9. 4. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Stožer civilne zaštite Grada Rijeke i Odjel gradske uprave za odgoj i školstvo donijeli su preporuku o nastavku nastave po modelu C za učenike viših razreda (5. – 8. razred) osnovnih škola.

Dakle, za sve učenike viših razreda naše škole, od ponedjeljka 12. travnja  2021.g, nastava će se odvijati po modelu C, odnosno online.

Odluka vrijedi do 16. travnja 2021.g..

Nastava će se odvijati u realnom vremenu putem platforme Teams.

Znači, učenici trebaju biti spremni za rad u ponedjeljak 12. travnja 2021. godine u jutarnjoj smjeni po rasporedu B.

U slučaju tehničkih poteškoća, molimo Vas, javite se razrednicima.

Molimo vas, uputite djecu na rad i odgovorno shvaćanje rada tijekom ovih dana. Zdravi učenici trebaju se aktivno uključiti u nastavu, sudjelovati u radu i pokušati što kvalitetnije odraditi zadatak koji je pred nama.  Kraj nastavne godine je jako blizu, nemamo još puno vremena za sav potreban rad a to se posebno odnosi na učenike koji imaju negativne ocjene.

Potrebno je ozbiljno pristupiti radu i obvezama i u dogovoru s učiteljima usvojiti nastavno gradivo i uspješno privesti kraju još jednu nastavnu godinu.

Nastava za učenike razredne nastave ( 1.-4. razred ) nastavlja se u školi u jutarnjoj smjeni.

Molimo sve roditelje za suradnju i pridržavanje epidemioloških mjera, redovito mjerenje temperature prije dolaska u školu, zadržavanje djeteta kući u slučaju pojave simptoma kod bilo kojeg člana obitelji te za pravovremenu komunikaciju sa razrednicama/školom.

Svi mislimo da je djeci mjesto u školi a samo odgovornošću i ozbiljnošću možemo osigurati funkcioniranje škole i sustava.

Hvala vam na suradnji i razumijevanju.

S poštovanjem,

Osnovna škola Ivana Zajca