SRETAN POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE 2015./16.
Autor: Patrik Fabijanić, 8. 9. 2015.

Školsko zvono ponovo je probudilo uspavane dječje misli nakon višemjesečnog odmora.

Ljeto  je za nama, rujan je pokucao na vrata  i pozvao nas  na druženje u školskim klupama. U učionicama  čekaju krede i spužve, iz školskih torbi smiješe se nove bilježnice i knjige, pozdravljaju se prijatelji i prepričavaju događaji s ljetovanja.

Školska je zgrada opet oživjela, prepuna je učenika,žamora i veselog dječjeg smijeha.

Zvono je zazvonilo 7. rujna u osam sati ujutro i označilo  početak nove školske  godine. Otvorilo je vrata škole već poznatim učenicima, i onim najmlađima, prvašićima, koji su hrabro kročili u novi svijet školskih avantura.

Dragi učenici i učitelji!

Čast mi je i zadovoljstvo pozdraviti vas na početku nove školske godine 2015./2016.

Nadam da ste se svi zajedno dobro odmorili te proveli ugodne ljetne praznike i da se veselite ponovo sjesti u školske klupe.

Mi, učitelji, ćemo se i ove godine truditi da svim učenicima dani u školi budu ugodni, opušteni, puni prijateljstava, zanimljivih sadržaja i odličnih rezultata. Ne želimo da vam škola bude teret i pritisak, želimo da svaki dan idete radosni u školu i iz nje!

Već danas ćete se upoznati sa satnicom i obvezama koje vas očekuju. One su veće i različite nego prethodne školske godine te od vas očekujemo da od prvog dana budete marljivi i savjesni. Posebno vam želimo skrenuti pozornost na pravila ponašanja u školi, kako na nastavi, tako i na školskim hodnicima te u ophođenju s učiteljima i svim djelatnicima škole.

Želim da svi učenici, roditelji i učitelji budu ponosni što su dio ove škole!

Pored iskrenih želja za ostvarenjem svakog uspjeha, posebno bih pozvala sve učenike da budu oprezni u prometu dok idu u školu .

Na kraju bih vam još jednom zaželjela  dobrodošlicu. Znajte da će škola biti u službi svakog učenika i u funkciji znanja! Želim svim učenicima puno zdravlja, sreće i veselja u ovoj školskoj godini .

Učiteljima također želim puno zdravlja, uspjeha, ali i strpljenja u radu s učenicima  te da svi zajedno na kraju školske godine budemo sretni i zadovoljni!

Ravnateljica Josipa Gračanin