Ovaj tjedan: 912
Danas: 3
KOŠARKA-MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE ZA DJEVOJČICE 5. I 6. RAZRED (15.5.2017.)
Autor: Patrik Fabijanić, 19. 5. 2017.

Učenice naše škole sudjelovale su na međužupanijskom natjecanju koje se održalo u Novskoj. Na turniru su sudjelovale škole iz Petrinje, Žminja i Kravarskog. Naše djevojke, nakon ždrijeba, odigrale su  polufinalnu utakmicu s Petrinjom. Poraz protiv Petrinje ih je odveo u borbu za brončanu medalju.

Utakmica s osnovnom školom iz Kravarskog bila je napeta od samog početka. Na poluvremenu utakmice zaostajale su 8 poena (7:15). Drugo poluvrijeme cure odlučuju dati sve od sebe i odličnom igrom prelaze u vodstvo te pred sam kraj odnose pobjedu rezultatom 23:17.

Cure na kraju poručuju “Vidimo se i iduće godine!” Na kraju, osvojile su broncu, a mi im od srca ČESTITAMO!

Ekipa: Katja, Jasmina, Laura, Iva, Stela, Tonka, Petra, Lara, Maja, Ajna, Tamara, Magdalena

Učitelji: Franjo i Neven